Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK

Wieszak na ręczniki w złocie pojedynczy 60 cm DOLCE A5-Z1-16604

Wieszak na ręczniki  w złocie pojedynczy 60 cm DOLCE A5-Z1-16604
Cena :1.743,50 zł
Dostępność: Dostępny
Ilość:
Akcesoria łazienkowe z kolekcji DOLCE - subtelność i wytworność w najczystszej postaci.  Złoto od wieków uważane jest za symbol elegancji i harmonijnego piękna. To ucieleśnienie klasycznego piękna i szlachetności, co doprowadziło, że w sposób naturalny zyskało opinię doskonałego materiału do galwanizacji mosiądzu, sprawiając, że dodatki do łazienki staną się epicentrum gustownego wykończenia. Złoto i kryształy Swarovski® tworzą ponadczasowa nieśmiertelną unifikację. Tak dobrane połączenie zostanie zapamiętane na zawsze. Wieszak na ręczniki z kolekcji DOLCE  to triumf 24 karatowego złota. W mocnych, masywnych splotach mosiądzu ten królewski kruszec pokrywa produkt i objawia pełnię swego majestatu, przy tym z istną dostojnością połączył się z kryształem Swarovski® nadając zachwycający efekt.

Wieszak na ręcznik pojedynczy z kryształem Swarovskie® wykonany z bardzo wysokiej jakości mosiądzu galwanizowany 24 karatowym złotem. Istnieje możliwość galwanizacji kolekcji Dolce chromem na wysoki połysk. 

Potwierdzeniem najwyższej jakości i profesjonalizmu jest udzielenie przez producenta SANCO® 12 letniej gwarancji na produkt.


 

Inne produkty z tej kolekcji