Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK

Wieszak na ręczniki podwójny TEMPO A3-14058

Wieszak na ręczniki podwójny TEMPO A3-14058
Cena :67,50 zł
Dostępność: Dostępny
Ilość:
Wieszak na ręczniki podwójny TEMPO to nowa odsłona wieszaka, który łączyć będzie kształty w wystroju wnętrza łazienki. Przy zastosowaniu zróżnicowanej architektury nieodzownym staje się użycie dodatków łazienkowych, które połączą całość i utworzą piękny efekt.


Wieszak na ręczniki PODWÓJNY z kolekcji TEMPO wykonany z wysokogatunkowego mosiądzu galwanizowanego chromem, co przekłada się na bardzo wysoką jakość produktu, potwierdzoną udzieleniem 12 letniej gwarancji. 


Wieszak na ręczniki TEMPO ma prosty i uniwersalny design, który odpowiadać będzie każdemu projektowi łazienki, jak i dopasuje się do armatury zarówno o kwadratowych jak i okrągłych kształtach.
Kolekcja TEMPO ma do zaproponowania szereg rozwiązań praktycznych do wykończenia Twojej łazienki.


Akcesoria łazienkowe firmy SANCO® poddane zostały surowym normom podczas produkcji jak i nieprzerwanej kontroli  dzięki temu będą idealnym produktem tam, gdzie wysoka jakość i odporność na korozje są wysoce pożądane.
Numer katalogowy A3-14058
*Aby poznać parametry techniczne tego produktu wieszak na ręczniki podwójny należy w zakładce ze zdjęciem przejść na kolejne zdjęcie.
 

 

Inne produkty z tej kolekcji