Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK

Wieszak na ręczniki podwójny retro VERSUS 14818

Wieszak na ręczniki podwójny retro VERSUS  14818
Cena :247,50 zł
Dostępność: Dostępny
Ilość:
 Podwójny wieszak na ręczniki retro z kolekcji VERSUS Oxyde - to wysokiej jakości mosiądz poddany procesowi utleniania, aby nadać przepiękny efekt w kolorze starego złota.
Akcesoria łazienkowe RETRO - 'powstały z zamiłowania do sztuki i tradycji...'
Dodatki łazienkowe retro stare złoto znakomicie komponują się z takim wystrojem łazienki w stylu retro, stylu kolonialnym czy stylu rustykalnym. Linia Retro jest majestatyczna w pełnej gamie, imponuje wdziękiem a wytworność wyraża kolekcją VERSUS Oxyde- wykonaną z bardzo wysokiej jakości mosiądzu, który poddany procesowi utleniania nadaje przepiękny efekt koloru starego złota.   
SANCO® dostosowując się do różnorodnych form i kolorów panujących w projektach towarzyszących tematyce retro stworzył pełną gamę akcesoriów łazienkowych retro.
Podwójny wieszak na ręczniki retro z kolekcji VERSUS może być dostępny w trzech różnych wariantach tj. podwójny wieszak na ręczniki retro Oxyde (stare złoto), podwójny wieszak na ręczniki retro Chromowo- Złoty lub w pełnym Chromie.  
Podwójny wieszak na ręczniki retro został tak zaprojektowany, aby jego design dopasował się do różnorodności w trendzie retro.
Gwarancja producenta na wersję OXYDE (tj. efekt starego złota) 3 lata, pozostałe wersje pokrycia galwanicznego tj. kolekcja Versus w chromie i chromowo- złotym –  gwarancja 12 lat.  

*parametry techniczne produktu podwójny wieszak na ręczniki retro widoczny jest w galerii zdjęć produktu

Inne produkty z tej kolekcji