Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK

Wieszak na ręcznik w złocie pojedynczy DOLCE A5-Z1-16608

Wieszak na ręcznik w złocie pojedynczy DOLCE A5-Z1-16608
Cena :968,90 zł
Dostępność: Dostępny
Ilość:
Złote akcesoria łazienkowe z kolekcji DOLCE - wyraża subtelność i wytworność w najczystszej postaci.  Złoto od wieków uważane jest za symbol elegancji i harmonijnego piękna. To ucieleśnienie klasycznego piękna i szlachetności, co sprawiło, że w sposób naturalny zyskało opinię doskonałego materiału do galwanizacji mosiądzu, sprawiając, że dodatki do łazienki staną się epicentrum pięknego wykończenia. Złoto i kryształy Swarovski® tworzą ponadczasowa nieśmiertelną unifikację. Tak dobrane połączenie zostanie zapamiętane na zawsze.

Wieszak na ręczniki w złocie z kolekcji DOLCE  to triumf 24 karatowego złota. W mocnych, masywnych splotach mosiądzu ten królewski kruszec pokrywa produkt i objawia pełnię swego majestatu, przy tym z istną dostojnością połączył się z kryształem Swarovski® nadając zachwycający efekt.

Wieszak na ręczniki w złocie pojedynczy z kryształem Swarovski® wykonany z bardzo wysokiej jakości mosiądzu galwanizowany 24 karatowym złotem, opcjonalnie wieszak może być galwanizowany chromem na wysoki połysk.

Wieszak na ręczniki w złocie z kolekcji DOLCE to produkty o najwyższej jakości, którym producent firma SANCO udziela 12 letniej gwarancji na produkt.

Inne produkty z tej kolekcji