Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK

Wieszak na ręcznik kwadratowy VALI A3-10609

Wieszak na ręcznik kwadratowy VALI A3-10609
Cena :292,50 zł
Dostępność: Dostępny
Ilość:
Dodatki łazienkowe z kolekcji Vali są odpowiedzią na na łączenie w wystroju łazienki ostrych i łagodnych kształtów. Bardzo często pojawiają się problemy z dobraniem odpowiednich dodatków łazienkowych, które połączą kształty glazury z kształtami armatury czy mebli łazienkowych. Akcesoria łazienkowe Vali są nie tylko rozwiązaniem takiego problemu ale przede wszystkim będą pięknym wykończeniem i dekorem Twojej łazienki.

Dodatki do łazienki produkowane przez producenta firmę SANCO® wytworzone zostały z bardzo wysokiej jakości mosiądzu galwanizowane odpowiednią warstwą chromu tak, aby uzyskać efekt pełnego i wysokiego połysku.

Łazienka jest miejscem gdzie wieszaki, uchwyty łazienkowe, szczotki do toalety czy dozowniki mydła narażone są na korozję pod wpływem wilgoci dlatego SANCO® za piedestał uznał najwyższą jakość wytworzenia, co potwierdza udzieleniem 12 letniej gwarancji na całą kolekcję Vali.

Wieszaczek na ręczniki kwadratowy nowoczesny design wykonany z wysokogatunkowego mosiądzu pokryty chromem na pełny połysk.

Inne produkty z tej kolekcji