Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK

Uchwyt na papier toaletowy w złocie DOLCE A5-Z1-16606

Uchwyt na papier toaletowy w złocie DOLCE A5-Z1-16606
Cena :1.079,50 zł
Dostępność: Dostępny
Ilość:
Złote Akcesoria łazienkowe z kolekcji DOLCE - subtelność i wytworność w najczystszej postaci.  Złoto od wieków uważane jest za symbol elegancji i harmonijnego piękna. To ucieleśnienie klasycznego piękna i szlachetności, co doprowadziło, że w sposób naturalny zyskało opinię doskonałego materiału do galwanizacji mosiądzu, sprawiając, że dodatki do łazienki staną się epicentrum gustownego wykończenia. Złoto i kryształy Swarovski® tworzą ponadczasowa nieśmiertelną unifikację. Tak dobrane połączenie zostanie zapamiętane na zawsze.

Uchwyt na papier toaletowy w złocie z kolekcji DOLCE  to triumf 24 karatowego złota. W mocnych, masywnych splotach mosiądzu ten królewski kruszec pokrywa produkt i objawia pełnię swego majestatu, przy tym z istną dostojnością połączył się z kryształem Swarovski® nadając zachwycający efekt.

Uchwyt na papier toaletowy w złocie z kryształem Swarovskiego wykonany z bardzo wysokiej jakości mosiądzu galwanizowany 24 karatowym złotem lub srebrem. Producent udziela 12 letniej gwarancji na uchwyt na papier toaletowy z złocie z kolekcji DOLCE.

Inne produkty z tej kolekcji