Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK

Szczotka toaletowa DANAI A3-Z1-216-16324

Szczotka toaletowa DANAI A3-Z1-216-16324
Cena :405,00 zł
344,25 zł
Dostępność: Na zamówienie (14 dni)
Ilość:
Magia kryształu Swarovski® odzwierciedlona w nowej kolekcji DANAI powstała, aby zachwycić, czarować i zostać zapamiętaną na zawsze. Szczotka toaletowa DANAI wykonana z bardzo wysokiej jakości mosiądzu galwanizowanego chromem wykończona oryginalnymi kryształami Swarovski®, której producent udziela 12 letniej gwarancji.

Kolekcja DANAI powstaje po to by zachwycać, czarować i pozostać niezapomnianą. Magia kryształu Swarovski®, piękno wykończenia i jakość potwierdzona 12 letnią gwarancją.


Kolekcja Danai jest bezsprzecznie odpowiedzią na nowoczesne trendy panujące w architekturze wnętrz. Obecnie Panujące modne odcienie szarości i czerni w płytkach łazienkowych spowodowały poszukiwanie rozwiązań złamania panującego spokoju tych barw.
Powstaje kolekcja Danai oparta na połączeniu matowej czarnej powłoki z chromem w pełnym połysku a co najważniejsze dodaniu delikatnego kryształu Swarovski, który zdecydowanie czyni te akcesoria łazienkowe niepowtarzalnymi.
Parametry produktu:
średnica 9 cm
wysokość 37 cm
 
Szczotka toaletowa z kolekcji DANAI wykonany jest z bardzo wysokiej jakości mosiądzu galwanizowany chromem, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach.
  
 

Inne produkty z tej kolekcji