Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK

Retro haczyk łazienkowy podwójny A25-10318 RETRO

Retro haczyk łazienkowy podwójny A25-10318 RETRO
Cena :202,50 zł
Dostępność: Dostępny
Ilość:
Retro haczyk łazienkowy podwójny zaprojektowany dla aranżacji retro łazienek tak aby sprostać aktualnym trendom. Produkowany z wysokogatunkowego mosiądzu może przybrać różne postacie:
  • retro haczyk łazienkowy podwójny kolor Oxyde "starego złota" do zastosowania w tej kolorystyce ale również wszelki aranżacje w brązie czy kremie będą miały zastosowanie dla tego produktu
  • retro haczyk łazienkowy podwójny chrom - wykonany jest w wysokim połysku, którego kolorystyka będzie miała zastosowanie do większości projektów retro począwszy od aranżacji łazienki w bieli jak i czerni po wzorzystych i odważnych dekorach. 
  • retro haczyk łazienkowy miedź antyczna - do zastosowania w adekwatnej kolorystyce aranżowana w stylu retro czy wiktoriańskim jak i wszelkiego typu aranżacje ceglane.
Światowy lider w produkcji akcesoriów łazienkowych grecka firma SANCO® przedkłada ponad wszystko jakość co potwierdza udzieleniem 12 letniej gwarancji na całą kolekcję retro. Wersja Oxyde w kolorze starego złota ma 3 letnią gwarancję (tylko i wyłącznie ze względu na zmianę koloru pod wpływem upływu lat).

Inne produkty z tej kolekcji