Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK

Retro Dozownik na mydło naścienny ELINA A25-6522

Retro Dozownik na mydło naścienny ELINA A25-6522
Cena :405,00 zł
Dostępność: Dostępny
Ilość:
Kolekcja Elina zaprojektowana została w oparciu o trendy panujące w wystroju łazienki retro. Projektując wnętrze w stylu retro sięgnij po inspiracje rodem z lat 20 i 30 ubiegłego stulecia. To eleganckie wnętrza w stylu art deco z umiejętnie dobranymi detalami. Charakterystyczne elementy armatury i wyposażenia należy dopełnić odpowiednim dodatkiem łazienkowym, który zapewni Ci kolekcja Elina. I tak wybierając odpowiedni kolor powłoki dobieramy go do wystroju:
- retro dodatki łazienkowe w kolorze starego złota - odpowiednio design florystyczny, w odcieniach brązu i beżu
- retro dodatki łazienkowe w chromie w pełnym połysku - design wykończenia w bieli 
- retro złote akcesoria łazienkowe - będą dopełnieniem każdego projektu retro łazienki z uwagi na unikalność koloru złotego.

Retro dozownik na mydło z kolekcji Elina Oxyde - to wysokogatunkowy mosiądz poddany procesowi utleniania, tak, aby nadać przepiękny efekt koloru starego złota. 
Akcesoria łazienkowe RETRO w kolorze starego złota - 'Z zamiłownia do sztuki i tradycji...' 
Dodatki łazienkowe retro stare złoto znakomicie komponują się z wystrojem łazienek takim jak styl retro, styl kolonialny czy styl rustykalny.
Akcesoria łazienkowe w stylu retro majestatyczne w całej gamie, imponują wdziękiem a wytworność wyrażają kolekcją Elina Oxyde- wykonaną z bardzo wysokiej jakości mosiądzu, który poddany procesowi utleniania nadaje przepiękny efekt koloru starego złota.   


Retro dozownik mydła z kolekcji ELINA może być dostępny w trzech różnych wariantach tj. Oxyde - kolor stare złoto znany również jako szczotkowany mosiądz, w pełnym Chromie na wysoki połysk no i powłoka w 24 karatowym złocie.   Gwarancja producenta na wersję OXYDE (tj. kolor starego złota) 3 lata, pozostałe wersje pokrycia galwanicznego tj. kolekcja Elina w chromie  –  gwarancja 12 lat.

Inne produkty z tej kolekcji