Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK

Półka łazienkowa retro ELINA A25-6503

Półka łazienkowa retro ELINA  A25-6503
Cena :629,99 zł
Dostępność: Dostępny
Ilość:
Kolekcja Elina zaprojektowana została w oparciu o trendy panujące w wystroju łazienki retro. Projektując wnętrze w stylu retro sięgnij po inspiracje rodem z lat 20 i 30 ubiegłego stulecia. To eleganckie wnętrza w stylu art deco z umiejętnie dobranymi detalami. Charakterystyczne elementy armatury i wyposażenia należy dopełnić odpowiednim dodatkiem łazienkowym, który zapewni Ci kolekcja Elina. I tak wybierając odpowiedni kolor powłoki dobieramy go do wystroju:
- retro dodatki łazienkowe w kolorze starego złota - odpowiednio design florystyczny, w odcieniach brązu i beżu
- retro dodatki łazienkowe w chromie w pełnym połysku - design wykończenia w bieli 
- retro złote akcesoria łazienkowe - będą dopełnieniem każdego projektu retro łazienki z uwagi na unikalność koloru złotego.Retro półka łazienkowa z kolekcji ELINA może być dostępny w trzech różnych wariantach tj. Oxyde - kolor stare złoto znany również jako szczotkowany mosiądz, w pełnym Chromie na wysoki połysk no i powłoka w 24 karatowym złocie.   Gwarancja producenta na wersję OXYDE (tj. kolor starego złota) 3 lata, pozostałe wersje pokrycia galwanicznego tj. kolekcja Elina w chromie  –  gwarancja 12 lat.
Półka łazienkowa retro z kolekcji Elina Oxyde - to wysokogatunkowy mosiądz poddany procesowi utleniania, tak, aby nadać przepiękny efekt koloru starego złota. Wymiar półki retro wynosi: szerokość 33cm/ długość w głąb ściany 12cm

Akcesoria łazienkowe RETRO w kolorze starego złota - 'Z zamiłownia do sztuki i tradycji...' Dodatki łazienkowe retro stare złoto znakomicie komponują się z wystrojem łazienek takim jak styl retro, styl kolonialny czy styl rustykalny. Akcesoria łazienkowe w stylu retro majestatyczne w całej gamie, imponują wdziękiem a wytworność wyrażają kolekcją Elina Oxyde- wykonaną z bardzo wysokiej jakości mosiądzu, który poddany procesowi utleniania nadaje przepiękny efekt koloru starego złota.   Półka łazienkowa retro z kolekcji ELINA może być dostępna w trzech różnych wariantach tj. Oxyde - kolor stare złoto znany również jako szczotkowany mosiądz, w pełnym Chromie lub w 24 karatowym złocie.   Gwarancja producenta na wersję OXYDE (tj. kolor starego złota) 3 lata, pozostałe wersje pokrycia galwanicznego tj. kolekcja Elina w chromie  i w złocie –  gwarancja 12 lat.

Inne produkty z tej kolekcji