Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK

Półka łazienkowa DANAI A3-Z1-216-16343

Półka łazienkowa DANAI A3-Z1-216-16343
Cena :747,00 zł
Dostępność: Dostępny
Ilość:
Magia kryształu Swarovski ® - kolekcja DANAI to piękno, blask, czar tylko po, to by zostać niezapomnianym!!! Zainspirowana pięknem kryształu powstaje dla najbardziej wymagających klientów, desygnowana mianem biżuterii do łazienki. Półka łazienkowa z kolekcji DANAI wykonana z bardzo wysokiej jakości mosiądzu ozdobiona oryginalnymi kryształami Swarovski®, której producent udziela 12 letniej gwarancji producenta.

Kolekcja DANAI powstaje po to by zachwycać, czarować i pozostać niezapomnianą. Magia kryształu Swarovski®, piękno wykończenia i jakość potwierdzona 12 letnią gwarancją.


Kolekcja Danai jest bezsprzecznie odpowiedzią na nowoczesne trendy panujące w architekturze wnętrz. Obecnie Panujące modne odcienie szarośc i czerni w płytkach łazienkowych spowodowały poszukiwanie rozwiązań złamania panującego spokoju tych barw.
Powstaje kolekcja Danai oparta na połączeniu matowej czarnej powłoki z chromem w pełnym połysku a co najważniejsze dodaniu delikatnego kryształu Swarovski, który zdecydowanie czyni te akcesoria łazienkowe niepowtarzalnymi.
 
Półka łazienkowa z kolekcji DANAI wykonany jest z bardzo wysokiej jakości mosiądzu galwanizowany chromem, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach.
  
 

Inne produkty z tej kolekcji