Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK

Mydelniczka w złocie DOLCE A5-Z1-16614

Mydelniczka w złocie DOLCE A5-Z1-16614
Cena :1.051,99 zł
Dostępność: Dostępny
Ilość:
Złote akcesoria łazienkowe z kolekcji DOLCE - to subtelność i wytworność w najczystszej postaci.  Złoto od wieków uważane jest za symbol elegancji i harmonijnego piękna. To ucieleśnienie klasycznego piękna i szlachetności, co doprowadziło, że w sposób naturalny zyskało opinię doskonałego materiału do galwanizacji mosiądzu, sprawiając, że dodatki do łazienki staną się epicentrum gustownego wykończenia. Złoto i kryształy Swarovski® tworzą ponadczasowa nieśmiertelną unifikację. Tak dobrane połączenie zostanie zapamiętane na zawsze.

Mydelniczka w złocie na blat z kolekcji DOLCE  to triumf 24 karatowego złota. W mocnych, masywnych splotach mosiądzu ten królewski kruszec pokrywa produkt i objawia pełnię swego majestatu, przy tym z istną dostojnością połączył się z kryształem Swarovski® nadając zachwycający efekt.

Mydelniczka w złocie stojąca z kryształem Swarovski® wykonana z bardzo wysokiej jakości mosiądzu galwanizowana 24 karatowym złotem lub srebrem. Pojemnik na mydło mydelniczki wykonany jest z grubego mlecznego szkła.

Mydelniczka w złocie z kolekcji DOLCE to najwyższej jakości akcesoria łazienkowe, którym producent firma SANCO® udziela 12 letniej gwarancji na produkt.

Inne produkty z tej kolekcji