Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK

Haczyk na ręczniki RETRO VERSUS 14808

Cena :202,00 zł
Dostępność: Dostępny
Ilość:
Haczyk na ręczniki retro z kolekcji VERSUS Oxyde  wykonany z wysokiej jakości mosiądzu poddany procesowi utleniania, aby nadać przepiękny efekt koloru starego złota. 

Dodatki łazienkowe retro stare złoto znakomicie komponują się z wystrojem łazienek takim jak styl retro, styl kolonialny czy styl rustykalny. Linia Retro majestatyczna w całej gamie, imponuje wdziękiem a wytworność wyraża kolekcją VERSUS Oxyde. 

Haczyk na ręczniki retro z kolekcji VERSUS może być dostępny w trzech różnych wariantach tj. haczyk na ręczniki retro Oxyde, haczyk na ręczniki retro Chromowo- Złoty lub w haczyk na ręczniki retro w pełnym Chromie.
Haczyk na ręcznik retro VERSUS ma bardzo subtelne kształty ale jednocześnie wyrazisty design.   

Akcesoria łazienkowe RETRO oferowane przez SANCO dopasowane są do każdego rodzaju projektu. Producent wziął pod uwagę różne rodzaje wykończeń i projektów, w której zawarta jest różnorodna kolorystyka panująca w stylu retro.


Gwarancja producenta na wersję OXYDE (tj. efekt starego złota) 3 lata, pozostałe wersje pokrycia galwanicznego tj. kolekcja Versus w chromie i chromowo- złotym –  gwarancja 12 lat.

*parametry techniczne produktu haczyk na ręczniki retro widoczne są w galerii zdjęć 

 

Inne produkty z tej kolekcji