Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK

ELISE - ekskluzywna kolekcja dodatków łazienkowych

Sortuj produkty wg:
Ilość wyników na stronie: 
Wyświetlanie od 1 do 14 (z 14 pozycji)
Stron:  1 
Wyświetlanie od 1 do 14 (z 14 pozycji)
Stron:  1 Idealnie zaprojektowana i pięknie prezentująca się nowa kolekcja akcesoriów łazienkowych Elise dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie luksusowy wygląd i nienaganną jakość produktów. Kolekcja dodatków łazienkowych Elise zmieni nawet najprostszy projekt łazienki w piękny i luksusowy pokój kąpielowy.

Dzięki odpowiednio usytuowanemu kryształowi Swarovski kolekcja Elise sprawi, że odbijające się w nim promienie światła przeniosą Was w magiczny świat blasku i magii. Pięknie i precyzyjnie wykonane akcesoria łazienkowe Elise to odpowiednie dodatki do każdej architektury. Tam gdzie potrzebujecie stonowanemu wnętrzu łazienki dodać subtelne piękno i ocieplić blaskiem ekskluzywna kolekcja dodatków łazienkowych Elise będzie korzystnym rozwiązaniem.

Wnętrza dziś często urządzane są z dwojakim charakterem - łączy się prostotę z wysublimowanymi elementami. Łazienka bezwzględnie wymaga dzisiaj dodania do niej łagodnego uzupełnienia w ciepłej postaci. Gwarancją niepowtarzalnego piękna i ozdoby będzie kryształ Swrovski i jego blask. Ekskluzywna kolekcja dodatków łazienkowych Elise  zachwyci ociepli i zostanie zapamiętana na długo.