Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK

Dozownik mydła z kryształem Swarovski DANAI A3-Z1-216-16315

Dozownik mydła z kryształem Swarovski DANAI  A3-Z1-216-16315
Cena :387,50 zł
Dostępność: Na zamówienie (14 dni)
Ilość:
Elegancka, nowoczesna i luksusowa łazienka potrzebuje odpowiedniego akcentu, dlatego powstaje kolekcja DANAI. Kubek łazienkowy wykonany z bardzo wysokiej jakości mosiądzu wykończony pięknymi oryginalnymi kryształami Swarovskiego® pozostanie niezapomniany.  a producent udziela na produkt 12 letniej gwarancji na całą kolekcję.

Kolekcja DANAI powstaje po to by zachwycać, czarować i pozostać niezapomnianą. Magia kryształu Swarovski®, piękno wykończenia i jakość potwierdzona 12 letnią gwarancją.


Kolekcja Danai jest bezsprzecznie odpowiedzią na nowoczesne trendy panujące w architekturze wnętrz. Obecnie Panujące modne odcienie szarośc i czerni w płytkach łazienkowych spowodowały poszukiwanie rozwiązań złamania panującego spokoju tych barw.
Powstaje kolekcja Danai oparta na połączeniu matowej czarnej powłoki z chromem w pełnym połysku a co najważniejsze dodaniu delikatnego kryształu Swarovski, który zdecydowanie czyni te akcesoria łazienkowe niepowtarzalnymi.
 
Dozownik mydła z kolekcji DANAI wykonany jest z bardzo wysokiej jakości mosiądzu galwanizowany chromem, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach.
  
 

Inne produkty z tej kolekcji