Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK

Wieszak na ręczniki pojedynczy 60 cm A3-Z1-216-16304

Wieszak na ręczniki pojedynczy 60 cm A3-Z1-216-16304
Cena :691,99 zł
Dostępność: Dostępny
Ilość:
Kolekcja DANAI jest opowiedzią na Twoje wymagania. Piękna w całej postaci, lśni doprowadzając do zachwytu. Detalem doprowadza do luksusu Twoją łazienkę. Wieszak na ręczniki DANAI wykonany z bardzo wysokiej jakości mosiadzu wykończony oryginalnymi kryszałami Swarovski® mianowany biżuterią do łazienki. Długość wieszaka wynosi 60 cm a producent udziela 12 letniej gwarancji na produkt.

Kolekcja DANAI powstaje po to by zachwycać, czarować i pozostać niezapomnianą. Magia kryształu Swarovski®, piękno wykończenia i jakość potwierdzona 12 letnią gwarancją.


Kolekcja Danai jest bezsprzecznie odpowiedzią na nowoczesne trendy panujące w architekturze wnętrz. Obecnie Panujące modne odcienie szarości i czerni w płytkach łazienkowych spowodowały poszukiwanie rozwiązań złamania panującego spokoju tych barw.
Powstaje kolekcja Danai oparta na połączeniu matowej czarnej powłoki z chromem w pełnym połysku a co najważniejsze dodaniu delikatnego kryształu Swarovski, który zdecydowanie czyni te akcesoria łazienkowe niepowtarzalnymi.
 
Wieszak na ręczniki z kolekcji DANAI wykonany jest z bardzo wysokiej jakości mosiądzu galwanizowany chromem, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach.
  
 

Inne produkty z tej kolekcji